Надзвичайний стан відмінять достроково

Надзвичайний стан в Грузії буде відмінений дуже скоро, заявив президент країни Михаїл Саакашвілі.

Надзвичайний стан в Грузії буде відмінений дуже скоро, але тільки після усунення загрози стабільності, заявив у суботу президент країни Михаїл Саакашвілі.

"Це відбудеться дуже скоро. Надзвичайний стан буде знятий, як тільки я побачу, що нічого не заважає стабільність в країні. Я бачу, що країна відновлює стабільність, і надзвичайний стан буде відмінений", - сказав Саакашвілі на зустрічі з грузинськими бізнесменами в Тбілісі.

"Це (відміна надзвичайного стану) відбудеться не по чиїйсь указці, а коли, виходячи з своєї історичної відповідальності, я побачу, що країна йде до стабільності", - сказав Саакашвілі.

"Я несу відповідальність за це не перед міністром закордонних справ якоїсь країни, а перед Грузією через тисячу років. Тому що наша відповідальність зараз не короткострокова, не розрахована на те, щоб комусь сподобатися. Ми несемо відповідальність перед всіма нашими співгромадянами", - заявив грузинський президент.

Декількома годинами раніше відмінити режим надзвичайного положення владу Грузії призвав особливий посол Євросоюзу на Південному Кавказі Пітер Семнебі (Peter Semneby). На його думку, це дозволить відновити діалог між урядом і опозицією.

Незабаром після заяви Семнебі уряд і опозиція заявили, що о 17 годині за київським часом почнуть переговори в будівлі парламенту. До цього їх призвав патріарх Грузії Ілія II.

Надзвичайне положення введене в Грузії строком на 15 днів, починаючи з вечора 7 листопада. У цей період заборонено проводити мітинги і демонстрації, а також припинена робота більшості радіо- і телекомпаній.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: