Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аварія на нафтовій платформі в Мексиканській затоці стала найбільшою за американську історію. За добу в океан виливалося до 19 тисяч барелів нафти.

Аварія на нафтовій платформі British Petroleum в Мексиканські затоці біля США стала найбільшою в американській історії.

Про це повідомляє Національне управління океанографічних і атмосферних досліджень.
З моменту аварії нафтової платформи Deepwater Horizon в Мексиканську затоку щоденно виливалося від 12 до 19 тисяч барелів на добу. Це вдвічі чи втричі більше, ніж оцінили спочатку.

"Уряд піддавалося різкій критиці з боку вчених за недооцінку масштабів витоку, в якій бачили небажання підштовхнути BP, нафтового гіганта, що володіє ліцензіями на розробку свердловини, до більш точної оцінки масштабів, в яких нафта текла з труби в затоку. Відповідальність компанії частково визначається масштабами витоку", - пише The New York Times.

National Incident Command's Flow Rate Technical Group, група урядових і незалежних дослідників, сформована минулого тижня у відповідь на критику з приводу занижених оцінок, виходить у своїх нових цифрах з аналізу обсягу нафти на поверхні, підводних відеокадрів витоків, комп'ютерного моделювання та інших даних.

Президент Барак Обама, виступаючи на прес-конференції в Білому домі, визнав, що його адміністрація у своїх відносинах з представниками BP "повинна була змусити їх раніше" опублікувати зображення, які могли б допомогти в оцінці масштабів витоку.

"Думаю, було відставання у кілька тижнів - і вважаю, що цього не повинно було статися", - зазначив Обама.

Нагадаємо, фахівцям British Petroleum 27 травня вдалося зупинити витік нафти з ушкодженої свердловини в Мексиканській затоці. До цього, як відомо, фахівці компанії почали накачування в ушкоджену свердловину спеціального цементуючого розчину.

Читайте також:

British Petroleum зупинила витік нафти в Мексиканській затоці

Борців з нафтовою плямою біля берегів Луїзіани вразила невідома хвороба

Очищення Мексиканської затоки від нафти займе 2-3 місяці

Катастрофа у Мексиканській затоці стала для американців "нафтовим Чорнобилем"

ВідеоНафтова пляма в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Вибір редакції