Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нафтова компанія виплатить США рекордний штраф за аварію в Мексиканській затоці

У зв'язку з цим, їй довелося скоротити близько 7 тисяч співробітників.

Вчора, 4 квітня, в Новому Орлеані, судом була остаточно затверджена угода між США та нафтовою компанією British Petroleum (BP).

Як повідомляє видання The Guardian, суд зобов'язав її виплатити США 20,8 мільярда доларів як компенсацію за розлив нафти в Мексиканській затоці в 2010 році.

Це найбільша виплата пов'язана з екологією та навколишнім середовищем, а також рекордна компенсація, яка буде виплачена однією компанією, повідомили в міністерстві юстиції США.

Вся сума має бути сплачена протягом 16 років.

"Це історична компенсація є сильною і гідною відповіддю на жахливу екологічну катастрофу в американській історії. BP отримує покарання , якого заслуговує, а також забезпечує компенсацію навколишньому середовищу та економіці регіону Перської затоки", - повідомив генеральний прокурор США Лоретта Лінч.

Як відомо, це не кінець судових розглядів. Компанія ВР зараз зіткнулася з ще одним судовим процесом, цього разу з розливом нафти в Мексиці.

Нагадаємо, аварія на буровій платформі Deepwater Horizon, яка розташовувалася в морі в 210 кілометрах на південний схід від Нового Орлеана, сталася ще 20 квітня 2010 року. Вона призвела до загибелі 11 людей і стала однією з найбільш масштабних розливів нафти. У результаті пожежі платформа затонула, а з свердловини протягом 85 днів в океан витікала нафта. Таким чином, в затоку потрапило 473 млн літрів нафти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції