Нафтова пляма досягла узбережжя Австралії. Екологи б'ють на сполох

Нафта, яка розлилася з вантажного судна, проникла у річку Брісбен. Якщо не прийняти заходів, екологи передрікають катастрофу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На північному сході Австралії екологічна катастрофа: нафтова пляма, що утворилася в Мортонській затоці, досягла узбережжя і проникла в річку Брісбен.

Одна з провідних організацій з охорони природи Австралії - відділення Всесвітнього фонду охорони дикої природи - попередила, що пляма, яка досягла узбережжя Квінсленда, катастрофічно позначиться на морській флорі і фауні. Нафта загрожує життю багатьох морських мешканців – від риби і крабів до дельфінів.

Як заявив лідер австралійської партії "зелених", сенатор Боб Браун, який на вертольоті облетів зону розливу нафти, пляма проникла на 500 метрів углиб річки Брісбен. Як відзначив Браун в інтерв'ю журналістам, нафтова пляма вже в серці Брісбена – столиці штату Квінсленд.

Нафта пролилася з вантажного судна Pacific Adventurer під час шторму 11 березня. Захисники природи повідомляють, що природним чином нафта руйнується дуже довго. Якщо люди не докладуть всих зусиль, щоб щонайшвидше нейтралізувати субстанцію, нафта протягом багатьох років вбиватиме все живе. Крім того, екологічна катастрофа може погано позначитися в перспективі на розмноженні морських мешканців.

Зі суховантажу Pacific Adventurer, що перевозив вантаж аміачної селітри, в Мортонській затоці вилилося приблизно 100 тис. літрів нафти.

Читайте також:

Австралійське узбережжя вкрило нафтою

На Дунаї розлилася нафта

Екологи обіцяють 50 тисяч доларів за білодзьобого дятла

"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: