Нагірний Карабах: Вірменія та Азербайджан знову звинувачують одне одного в обстрілах

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нагірний Карабах: Вірменія та Азербайджан знову звинувачують одне одного в обстрілах

Associated Press

Чергове перемир’я між країнами не протрималось.

Влада Азербайджану і Вірменії звинуватили одна одну в продовженні обстрілів у районі Нагірного Карабаху.

Про це повідомляють оборонні відомства країн. 

"Протягом дня 19 жовтня і в ніч проти 20 жовтня з різною інтенсивністю тривали бойові операції проти ворога, який намагався чинити опір на Агдере-Агдамському, Фізулі-Гадрут-Джебраїльському і Губадли-Зангеланському напрямках фронту. Противник піддав обстрілу оборонні позиції Азербайджанської Армії зі стрілецької зброї, мінометів і гармат", - заявили в азербайджанському міністерстві.

Своєю чергою Вірменія також звинуватила Азербайджан в обстрілі.

"На північному фланзі противник застосовує авіацію і артилерію. Інтенсивні важкі бої в південному напрямку тривають. Підрозділи Армії оборони вживають відповідних заходів для припинення нападу противника", - повідомила речниця Міноборони Вірменії Шушан Степанян.

Нагадаємо, запеклі бої між арміями Азербайджану та Вірменії почалися у вересні. Азербайджанські війська йшли у наступ в Нагірному Карабасі з метою припинення вірменської окупації, як стверджують в Баку. Водночас в Єревані говорять, що метою Азербайджану є знищення вірменської нації. Єреван і Баку звинуватили один одного в ескалації конфлікту. 

У 1991 році Нагірний Карабах, більшу частину населення якого складали вірмени, "проголосив незалежність" від Азербайджану. Баку спробував повернути регіон силою, після чого спалахнула війна. У 1994 році Азербайджан, Вірменія і так звані самопроголошені "НКР" підписали протокол про перемир'я, проте бойові дії періодично поновлюються.

17 жовтня Вірменія та Азербайджан домовилися про тимчасове припинення вогню з гуманітарних міркувань, але чергове перемир’я не протрималось і доби.

Зірване перемир'я: у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії

Зірване перемир'я: у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії
Наступна публікація