Найбагатші жебраки Європи мешкають в Росії. Половина з них – українці

Вихідці з України становлять майже половину всіх жебраків російської столиці.

Російські жебраки втрачають свої "робочі місця" під напливом приїжджих з країн СНД, зокрема з України.

За підрахунками транспортної міліції, зі всіх жебраків столичної підземки більше половини - приїжджі з України та Молдови. 30% - жителі різних регіонів Росії. На долю самих жителів російської столиці та Підмосков'я доводиться близько 10% від всіх московських жебраків.

Крім того, що абсолютна більшість жебраків - іноземці, міліціонери підкреслюють і ще одну нову деталь - вік жебраків дуже помітно знизився, - більше половини всіх, хто просить милостиню, молодше 45 років.

У Москві є декілька соціальних притулків і лікарень, де приймають бездомних і убогих. Але всі вони заповнені максимум на третину. Одних "професійних жебраків" не влаштовує безалкогольний зміст, а калікам, що працюють на вулицях, казенний притулок не потрібний.

Жебраки заробляють в середньому від 200 до 300 рублів в годину, а їх місячний заробіток може досягати 50 тисяч рублів (близько 12,5 тисяч гривень).

Зазвичай робочий день жебраків триває по дев'ять годин, і половину заробленого їм доводиться віддавати організаторам цього бізнесу, які допомагають отримати реєстрацію і знайти житло.

Тільки у Москві десятки тисяч жебраків щодня виходять на "роботу". Тут і в області щорічний дохід жебраків складає декілька мільйонів доларів. Правильність розрахунків побічно підтверджують і дані учених з Інституту етнології і антропології Російської академії наук. Вони проводили дослідження поведінки жебраків в Росії і країнах Європи, і з'ясували, що в Росії жебраки заробляють мало не більше всіх на континенті.

Нагадаємо, на початку минулого року на Дніпропетровщині правоохоронні органи викрили канал постачання інвалідів до Росії та Польщі. На людях з особливими потребами робили бізнес: їх забирали в рабство та змушували жебракувати.

Читайте також:

Українських інвалідів продавали в рабство до Росії

Дніпропетровський жебрак убив "колегу" за місце на паперті

Працевлаштовані мешканці Лондона стали вуличними волоцюгами

Американські бомжі - активні користувачі інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: