Найбагатший російський олігарх переїхав з Москви до Сибіру

Мільярдер Михайло Прохоров добровільно змінив місце своєї прописки з російської столиці на селище Єруда на Крайній Півночі.

Російський мільярдер Михайло Прохоров, найбагатший росіянин за версією журналу Forbes, змінив адресу своєї реєстрації. Тепер він офіційно став 89-м мешканцем селища Єруда на півночі Красноярського краю. Раніше підприємець був зареєстрований в Москві.

У селищі Єруда розташовані основні потужності однієї з найбільших золотодобувних компаній світу ВАТ "Полюс Золото". Прохоров є співвласником компанії "Онексим", яка володіє 30% акцій "Полюс Золото".

Інформація про місце нової прописки Прохорова з'явилася незабаром після зборів акціонерів, які пройшли минулого тижня. На них акціонери компанії вирішили не виплачувати дивіденди за минулий рік. Компанія "Полюс Золото" не змогла уникнути негативного впливу кризи. Вона завершила 2008 рік з чистим збитком у розмірі 3,711 млрд рублів.

Губернатор Красноярського краю Михайло Развожаєв в коментарі журналістам зазначив, що "тепер Михайло Прохоров відраховуватиме свої податкові платежі як приватна особа в скарбницю регіону".

"Онексим" підтвердив факт реєстрації Прохорова в Єруді. Як заявив представник компанії, бізнесмен вважає за правильне платити податки там, де розташовані основні активи, що приносять йому дохід. Прохоров також є співвласником ОК "Русал", що також має крупні активи в Красноярському краю.

Реєстрація Прохорова в російській провінції - не прецедент для представників російської бізнес-еліти. Раніше місце своєї прописки змінив Роман Абрамович, обравши місцем сплати податків Чукотку.

Селище Єруда розташоване на Крайній Півночі, в більш ніж 700 кілометрах на північ від Красноярська в Північно-Єнисейському районі краю, що межує з Евенкійським районом. Дорога з Красноярська до Єруди на автомобілі займає не менше 13 годин. В селищі мешкають переважно співробітники компанії "Полюс Золото", які розробляють Олімпіадинське золоторудне родовище.

Читайте також:

Російський мільйонер-відлюдник "вийшов з лісу", щоб врятувати світ від ядерної війни

Мільярдер Трамп вимагає компенсації за те, що його назвали мільйонером

В ТОП-100 найвпливовіших людей світу увійшов керівник "Газпрому"

Роман Абрамович та Лакшмі Міттал стали найбагатшими британцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: