Найбільш комфортним містом світу визнали Ванкувер

Найбільш пристосовані для життя, безпечні та екологічні міста світу - Ванкувер, Відень та Мельбурн.

Канадський Ванкувер знову визнаний найкомфортнішим для життя містом планети. За результатами дослідження, проведеного підрозділом впливового журналу The Economist, він отримав 98 балів зі ста можливих.

Друге місце посіла столиця Австрії – Відень, а замикає трійку лідерів австралійський Мельбурн.

До десятки найкомфортніших міст також увійшли: Торонто (Канада), Перт (Австралія), Калгарі (Канада), Хельсінкі (Фінляндія), Женева (Швейцарія). Дев'яте місце розділили між собою швейцарський Цюріх і австралійський Сідней.

Компанія Economist Intelligence Unit щорічно складає рейтинг найбільш пристосованих для життя міст, оцінюючи їх за такими параметрами, як рівень життя населення, соціальна стабільність, безпека, кліматичні умови, стан навколишнього середовища, розвиток інфраструктури, охорона здоров'я і культури, а також доступність товарів і послуг.

Найбільш комфортними містами в країнах Азії укладачі рейтингу визнали японські Осаку і Токіо, що зайняли відповідно 13-і та19-і місця. Гонконг розділив 39-е місце з Мадридом, Сінгапур став 54-м, Пекін розмістився на 76-му місці, а Бангкок на 100-му.

Найвищу оцінку з міст США отримав Пітсбург, що посів 29 місце. Вашингтон став 35-м, а Лос-Анджелес - 58-м.

Серед міст Західної Європи найгірший результат показали Афіни, які набрали трохи більше за 80 балів і посіли 63-е місце. Столиця Росії - Москва - обійняла 69-ту сходинку.

Найменш пристосованими для проживання експерти визнали Алжир – столицю однойменної держави, Дакку - столиця Бангладеш і Хараре - столицю Зімбабве, яка набрала всього 37,5 бали зі 100 можливих.

Читайте також:

Найчистіша країна світу - Швейцарія

Росія – найнебезпечніша країна для водіїв

Найбруднішим та найдорожчим містом Європи визнано Лондон

Луганськ визнано бандитською столицею України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: