Найбільша опозиційна партія Японії обрала нового лідера

Дев'ять разів Танігакі обирався депутатом нижньої палати парламенту.

Лідером Ліберально-демократичної партії Японії (ЛДП), що стала після поразки на парламентських виборах найбільшою опозиційною партією країни, обраний Садакадзу Танігакі.

Танігакі 64 роки, в уряді Дзюнітіро Коїдзумі він був міністром фінансів, а за прем'єра Ясуо Фукуді обіймав посаду міністра транспорту. Дев'ять разів Танігакі обирався депутатом нижньої палати парламенту.

На посту глави ЛДП Танігакі змінив колишнього прем'єр-міністра країни Таро Асо. Одним із головних завдань новий лідер ліберал-демократів вважає подолання внутрішнього розколу в партії. Він звернувся до своїх однопартійців із закликом об'єднатися і докласти максимум зусиль для оновлення та реформування партії.

Не рахуючи невеликої перерви, ЛДП була правлячої партією в Японії протягом майже 55 років. Однак за результатами парламентських виборів 31 серпня 2009 партія зазнала нищівної поразки.

Перемогу здобула Демократична партія, лідер якої Юкіо Хатояма 16 вересня став прем'єр-міністром Японії. Багато політичних аналітиків розцінили поразку ЛДП і її перехід в опозицію як початок нової політичної епохи.

Ліберал-демократи зможуть перевірити дієвість оголошеного курсу на реформування партії вже 25 жовтня 2009 року, коли в префектурах Канагава і Шіцуока пройдуть вибори до верхньої палати японського парламенту.

Читайте також:

Перед закінченням Другої світової Японія вмовляла СРСР забрати Курили

Японія виділить на розвиток IT 30 мільярдів доларів

У Японії кішок і собак призначають начальниками залізниці

Японія надала МВФ кредит на суму 100 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: