Черкизівський ринок у Москві почнуть зносити у вівторок

На ринку зберігається 6 тисяч контейнерів контрабандного вантажу на 2 мільярди доларів.

Знос павільйонів на території закритого півтора місяці тому найбільшого в Москві Черкизівського ринку почнеться у вівторок, 18 серпня, о 11:00 за місцевим часом.

Про це сьогодні повідомила прес-служба префектури Східного адміністративного округу (САО) столиці. При цьому раніше влада обіцяла розпочати знесення ринку пізніше - у вересні.

"Першим демонтувати свої торговельні конструкції самостійно вирішила керуюча компанія ТОВ Вернісаж в Ізмайлово, що закінчила вивезення товару з займаної території", - уточнила прес-служба округу.

Уже 19 серпня відбудеться чергове засідання оперативного штабу з Черкизівському ринку під головуванням префекта САО Миколи Евтіхієва.

Черкизівський ринок був тимчасово закритий 29 червня через порушення санітарних норм та правил пожежної безпеки і, за оцінкою столичного департаменту споживчого ринку, навряд чи відновить роботу.

Зараз також розслідується кримінальна справа про зберіганні на Черкизівському великої партії дитячих товарів, визнаних небезпечними для життя і здоров'я людей. Всього, за даними слідства, на ринку зберігається 6 тисяч контейнерів контрабандного вантажу на 2 мільярди доларів.

Раніше повідомлялося, що через закриття Черкизівського ринку втратили роботу понад 100 тис. людей. Однак представник ФМС сказав, що "не варто говорити про десятки тисяч іноземців, що втратили роботу, ситуація не така критична".

Правозахисники і експерти відзначають, що закриття ринку залишило людей без засобів до існування, що створює небезпеку погіршення криміногенної ситуації в регіоні.

Читайте також:

У Москві закрили Черкизівський ринок

Сотні продавців "китайського ринку" в Москві хворі на ВІЛ і туберкульоз

У Москві закрили Черкізовський ринок, де працювали іноземці

В центрі Москви виявили масове поховання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: