Найдорожчий екс-прем'єр-міністр

Тоні Блер став для британських платників податків найдорожчим екс-прем'єром країни. Його безпека обходитиметься їм у 3 млн. фунтів стерлінгів щороку.

Тоні Блер став для британських платників податків найдорожчим екс-прем'єром країни. Тільки на забезпечення його безпеки щорічно витрачатиметься 3 мільйони фунтів стерлінгів, пише в понеділок британська газета "Дейлі Телеграф". 

"Персональна охорона містера Блера і його сім'ї включатиме співробітників спецпідрозділу Скотланд-ярду, а також водіїв, навчених уникати спроб замаху або викрадення свого клієнта", - відзначає видання.

"Очікується, що вартість витрат на поліцейську операцію досягне як мінімум 3 мільйонів фунтів, що включає озброєну охорону для самого Блера, охорону "в штатському" для його дружини, зміцнення його житла і забезпечення його броньованими автомобілями", - пояснює "Дейлі Телеграф". 

За даним показником Блер, який після відставки з поста британського прем'єра був призначений спецпосланцем міжнародного "квартету" для близькосхідного врегулювання, перевершив свою знамениту попередницю Маргарет Тетчер. 

Це пов'язано зі складністю охорони всіх членів його великої сім'ї, включаючи трьох дорослих дітей і семирічного сина Лео, а також численними зарубіжними поїздками Тоні Блера на новій посаді. 

За словами представників поліції і Служби безпеки МІ-5, змінився і характер погроз в адресу колишніх прем'єрів - якщо у випадку з Тетчер головний удар очікувався з боку бойовиків Ірландської республіканської армії, то Блер залишається в списку головних цілей вже з боку "Аль-Каїди" та інших міжнародних терористичних організацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: