Найдовший міст у світі

Китайці збудували міст, який, на думку будівельників, є найдовшою у світі будівельною конструкцією, яка перетинає водні простори.

Міст
Стиковка мосту довжиною 36 км зроблені у вівторок в одному з південних пригородів китайського міста Шанхай. Про це говориться в повідомленні, опублікованому на веб-сайті газети "Чайна дейлі".

Міст з'єднує Шанхай з індустріальним центром Нінбо, розташованим на узбережжя затоки Ханчжоу, і дозволяє скоротити шлях між містами з 400 км до 80 км. На думку будівельників, це найдовша у світі будівельна конструкція, яка перетинає водні простори.

Витрати на будівництво мосту склали 11,8 млрд. юанів (1,54 млрд.), рух по ньому буде відкрито в 2008 році. До цього часу будівельники планують закінчити будівництво шестисмугової автодороги, що дозволить розвивати швидкість до 100 км/ч.

Спорудження мосту через затоку Ханчжоу почалося в 2003 році. Вперше серед великих проектів КНР в галузі інфраструктури значна частка інвестицій у будівництво надійшла від приватних структур, зазначається в повідомленні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: