Найрозшукуваніший нацистський злочинець помер ще в 1992 році

Нацистський злочинець Аріберт Хайм, який є першим номером у списку найрозшукуваніших нацистських злочинців, помер ще в 1992 році.

Нацистський злочинець, який є першим номером у списку найрозшукуваніших нацистських злочинців, складеному американською правозахисною організацією Центр Симона Візенталя (SWC), Аріберт Хайм помер ще в 1992 році. Про це повідомляє AFP з посиланням на німецький телеканал ZDF.

За свідченням німецьких журналістів, Хайм останні роки свого життя провів під вигаданим ім'ям в столиці Єгипту Каїрі, там він нібито прийняв іслам і помер 17 років тому. Журналісти ZDF стверджують, що знайшли паспорт Хайма та інші документи, що належать йому, в готелі, де він проживав, повідомляє ВВС. У матеріалі телеканалу наводяться слова очевидців, у тому числі сина Хайма, які підтверджують, що нацистський злочинець помер.

Пошуки "Доктора Смерть" тривали до найостаннішого часу. Зокрема, повідомлялося, що в 2005 році SWC удалося виявити його в Іспанії, проте він нібито в останню мить втік. Потім директор "Центру Симона Візенталя" Єфраїм Зурофф заявляв про те, що Хайм ховається на території Чилі.

Зурофф, коментуючи новину про смерть Хайма, заявив, що не бачив документи, виявлені журналістами ZDF. Проте він додав, що якщо все підтвердиться, то це буде приголомшлива новина.

Аріберт Хайм народився в 1914 році в австрійському місті Радкерсбурзі. Він став членом місцевої нацистської партії в 1935 році. Пізніше він служив у військах SS. Під час Другої світової війни він працював лікарем у концтаборі "Маутхаузен".

Хайм був засуджений в Німеччині по звинуваченню у вбивстві сотень в'язнів. Він проводив операції і ампутації без анестезії, робив смертельні ін'єкції в серце бензином, водою або отрутою. Хайм був заарештований американськими військовими в 1945 році, потім він був відпущений на свободу і до 1962 року пропрацював гінекологом в одній з лікарень Баден-Бадена. Після того, як був виписаний ордер на його арешт, Хайм втік з країни.


Читайте також:
Маленького Гітлера забрали до притулку
У США поліцейські застрелили студента у формі Гітлера
Список загиблих у Великій Вітчизняній війні уточнять до 2010 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: