Найщасливіше місто США знайшли біля підніжжя гір

Найвищий рівень добробуту американців в містах, де знаходяться університети, військові об`єкти та органи влади штатів.

Найщасливіші і найбільш здорові американські городяни живуть у Боулдері, штат Колорадо. Як пише USA Today, до такого висновку дійшли укладачі рейтингу міст з дослідницької фірми Gallup і установ охорони здоровя компанії Healthways.

"Більшість міст, що потрапили у верхню частину нашого списку, розташовані на заході, а більшість неблагополучних - на півдні", - зазначив керівник дослідження Ден Уіттерс.

Всього в рейтингу, який включений в більш широке дослідження "Індекс благополуччя", значаться 162 великих і середніх за величиною міст, а також міських агломерацій, оцінених за кількома показниками, включаючи емоційне, фізичне та економічне становище жителів.

У дослідженні, проведеному в 2009 році, взяли участь більше 353 тисяч жителів США. Останній рядок рейтингу зайняв муніципальний статистичний район на стику Західної Вірджинії, Кентуккі і Огайо, що включає міста Хантінгтон і Ешленд.

Більшість міст, де люди найбільш високо оцінюють добробут власного життя, - дев'ять з першої десятки - є місцями розташування великих університетів, військових об'єктів або органів влади штатів.

У Боулдері, який знаходиться біля підніжжя скелястих гір, розташований головний кампус найбільшого в штаті Університету Колорадо. 

Читайте також:

Одесу визнали найкомфортнішим містом України

Київ визнано найбруднішим мегаполісом Європи

Осло визнано найдорожчим містом світу

Януковича більше люблять у містах, а Тимошенко - в селах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: