Найщасливішим місцем на Землі визнали Коста-Ріку

Рейтинг найщасливіших країн світу: костариканці - найбільш задоволені своїм життям люди на Землі.

Коста-Ріка
Відпочинок у Коста-Ріці. Фото adventure.nationalgeographic.com
Британські дослідники склали рейтинг найщасливіших країн світу. У верхній частині списку опинилися країни Латинської Америки, а очолила його "найбільш зелена та щаслива" держава - Коста-Ріка.

Рейтинг уклала аналітична компанія New Economics Foundation. Експерти враховували такі чинники, як очікувана тривалість життя, задоволеність мешканців країни своїм способом життя, а також екологічна ситуація.

Виявилося, що 85% мешканців Коста-Ріки задоволені своїм життям, а середня тривалість життя костариканців становить 78,5 років. Для порівняння, в Росії, за даними організації, задоволено життям 59% населення, а очікувана тривалість життя не перевищує 65 років.

Великобританія в рейтингу опинилася на 74 місці, Австралія - на 102, а США - на 114. У 2006 році найщасливішим місцем світу була визнана Республіка Вануату.

Нагадаємо, за даними рейтингу журналу Forbes, найчистішою країною світу визнано Швейцарію. Вона набрала 95,5 балів зі 100 можливих. За вісьма показниками: якість води, асенізація, здоров'я лісів, обмеження на використання пестицидів тощо, - держава показала 100% результат.

Читайте також:

Австралійському киту Мігалу надали статус недоторканності

Найчистіша країна світу - Швейцарія

Вчені встановили найщасливіший вік жінок

Наявність сенсу життя знижує ризик передчасної смерті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: