Найвідоміший бабак світу приніс американцям погану звістку

Знаменитий бабак Філ побачив свою тінь - це означає, що на американців чекає ще шість тижнів зими.

Бабак Філ з американського міста Панксутоні виліз з нори і побачив свою тінь. Цим найзнаменитіший гризун-метеоролог світу передбачив ще шість тижнів зими.

2 лютого за традицією у США відсвяткували День бабака. В цей день бабака витягують з нору, в якій він спить – якщо тварина не бачить тіні і спокійно виходить з нори, буде рання і тепла весна. Якщо він побачить тінь і, злякавшись, заповзе назад до нори – зима триватиме ще рівно шість тижнів.

На День бабака до Панксутоні з'їхалися тисячі туристів і журналістів. Їм пропонують млинці на сніданок, ярмарок сувенірів, перегони на кінних екіпажах та безліч інших розваг. "День бабака схожий на рок-концерт, тільки люди поводяться краще, і в ньому бере участь бабак", - вважає Том Чапін, редактор Punxsutawney Spirit newspaper.

За статистикою, в більшості випадків Філ бачить свою тінь. За час існування традиції бабак передбачав довгу зиму близько 100 разів. Щоправда, частіше Філ все-таки помилявся у прогнозах.

У США і Канаді всього сім знаменитих бабаків-метеорологів: Панкссутонський Філ, Віартонський Віллі , Статен-Айлендський Чак, Шубенакадський Сем, Бальзакській Біллі, Бабак Джиммі і Генерал Борегард Лі.

В 2009 році організація PETA (Люди за етичне поводження з тваринами) запропонувала замінити бабака роботом, оскільки, на думку екологів, будити бабака шкідливо для його організму, а натовп людей спричиняє у тварини нервовий стрес.

Проте члени клубу прихильників бабака Філа наполягають на тому, що тварина почуває себе чудово. Вони стверджують, що бабак Філ безсмертний завдяки тому, що кожне літо п'є "еліксир життя". За їхньою версією, він безперервно живе з 1887 року, хоча зазвичай в неволі бабаки живуть близько 10 років.

Читайте також:

Український бабак передбачив ранню і теплу весну

В США відзначають День бабака. Екологи просять не мучити тварину

Найбільшого ледаря Німеччини вперше за 36 років змусили працювати

У США День подяки: Обама помилував свою першу індичку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: