Накал пристрастей між Кубою та США

У Гавані розцінюють заяви Буша як заклик до насильницького скидання влади на Кубі.

Міністр закордонних справ Куби Перес Роке оголосив, що заяви президента США Джорджа Буша офіційна Гавана розглядає як заклик до насильницького скидання влади на Острові Свободи.

Міністр закордонних справ Куби Перес Роке на прес-конференції, присвяченій заявам Джорджа Буша
news.yahoo.com
Перес Роке наголосив: заяви Буша в Гавані розглядають як заклик до насильницького скидання влади на Кубі
"Виступ Джорджа Буша в держдепартаменті США сприймається як заклик до насильства, як заклик використовувати силу для знищення революції і нав'язування своїх ідей," - сказав глава МЗС Куби на прес-конференції в Гавані, повідомляють аргентинські ЗМІ.

У середу президент США вперше за чотири роки виступив із промовою перед державним департаментом, яка було цілком присвячена Кубі. Буш звернувся до союзників США із закликом надати Острову Свободи політичну та фінансову підтримку за умови, що Куба відмовиться від продовження політики, якої дотримується режимом Кастро.

"Заяви Буша ще раз підтвердили, що адміністрація США проводить курс на насильницьке скидання режиму на Кубі," - відзначив глава зовнішньополітичного відомства Куби.

За його словами, "Буш розуміє, що за роки свого правління він не зміг поставити Кубу на коліна і тим самим не виправдав надій, які на нього покладали ультраправі кубинці, що проживають у Майями".

Кубинський міністр нагадав, що впродовж останніх 15 років Генеральна Асамблея ООН переважною більшістю голосів постійно приймала резолюцію із закликом до США припинити економічну, торговельну й фінансову блокаду Куби.

Джордж Буш виступає з присвяченою Кубі промовою промовою перед державним департаментом
news.yahoo.com
У середу Джордж Буш закликав світ готуватися до приходу демократії на Кубі
Нагадаємо, в середу президент США Джордж Буш закликав світ готуватися до приходу демократії на Кубі.

"Настав час підтримати демократичний рух, що зростає на острові," - заявив Буш у виступі, присвяченому політиці США відносно Куби.

"Настав час для всього світу відкласти вбік розбіжності та підготуватися до переходу кубинців до майбутнього свободи та прогресу," - сказав президент США.

ВідеоНакал пристрастей між Кубою і США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: