Наклали 42 шви: у Мережі показали фото наслідків нападу акули на 12-річну дівчинку зі США

За словами правоохоронців, це перший подібний напад в історії штату. 

В американському штаті Меріленд у понеділок, 2 серпня, внаслідок нападу акули на узбережжі Оушен-Сіті постраждала 12-річна дівчинка.

Про це повідомляє WRDE.

Зазначається, що Джордан Прушинські, яка відпочивала на пляжі разом із сім'єю, вкусили на мілководді.

"Вдарила хвиля. Мені здалося, що щось врізалося мені в ноги, ніби клешні краба, я так подумала. Коли я вибігла з води, всюди йшла кров", - пригадала постраждала.

Матір дівчинки Мелісса розповіла, що донька вибігла з води і крикнула: "Мамо, мене щось вкусило". "Я просто бачила кров і рани, і я не знала, наскільки вони глибокі", - вказала жінка, додавши, що одразу побігла за рятувальником. 

Джордан перев'язали на місці події, а потім доставили до лікарні. "Навіть дивлячись на порізи, ви могли бачити внутрішню частину моєї гомілки", - поділилася дівчинка, додавши, що не відчувала сильного болю. 

Медики констатували, що постраждалу вкусила акула. За їхніми словами, каже мама Джордан, жодна інша істота не могла завдати таких поранень. Потерпілій наклали 42 шви.

Фото: WRDE

Тим часом поліція Оушен-Сіті розпочала розслідування інциденту. За словами правоохоронців, це перший подібний напад в історії штату. 

Як пише The Sun, в останні роки кількість нападів акул різко зросла в усьому світі. Так, всього за дев'ять років постраждала 791 людина, зокрема у цьому році 43 осіб отримали травми і шестеро не вижили. 

Світовою столицею акул нині вважають півострів Кейп-Код в американському штаті Массачусетс.

Фото: WRDE

Тим часом в Австралії почастішали випадки нападів на людей з боку найвідоміших на цьому континентів та мирних, на перший погляд, диких звірів. Як повідомляє видання The Sun, жертвами кенгуру стають як туристи, так і місцеві мешканці у своїх дворах чи на пробіжках у парках. 

Без них планета під загрозою: як акули рятують світ

Без них планета під загрозою: як акули рятують світ

Повʼязані теми:

Наступна публікація