"Нам не потрібне ваше сміття". Малайзія повернула 13 країнам пластикові відходи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна відправила назад 150 контейнерів зі сміттям.

Влада Малайзії заявила, що 20 січня відправила назад 150 незаконно ввезених контейнерів з пластиковим сміттям, тому що не хочуть перетворювати країну в "смітник" для розвинених країн.

Про це пише CNN.

За словами міністерки довкілля Йо Бі Інь, уряд "вживатиме необхідних заходів, щоб переконатися, що Малайзія не стане світовим смітником".

Ці заяви Йо Бі Інь зробила в портовому місті Баттерворт на півночі країни, звідки вирушили в дорогу назад 150 контейнерів, що містять близько 3737 тонн сміття. Своє сміття назад отримали Франція (43 контейнери), Велика Британія (42), тоді як США отримають 17, а Канада - 11. Міністр додала, що Малайзія незабаром збирається відправити ще 110 контейнерів, зокрема, 60 в США.

Держава в Південно-Східній Азії не може впоратися з масовим потоком сміттєвих контейнерів після того, як 2018 року Китай ухвалив рішення припинити імпорт практично всіх типів пластикових відходів для їхньої подальшої переробки.

Розвиненим країнам довелося шукати нові напрямки - чим скористалося безліч китайських компаній з переробки сміття, які перебралися до Малайзії і залучили сюди часто нелегальні поставки.

Звіт Greenpeace виявив, що протягом перших семи місяців 2018 року пластикові відходи, вивезені із США до Малайзії, збільшилися більш ніж удвічі порівняно з попереднім роком.

Нагадаємо раніше влада Індонезії повернула країнам Заходу контейнери з вісьмома тисячами тонн сміття, які було незаконно ввезено до країни. Вони надійшли зі США, Австралії, Німеччини й низки інших країн. Індонезійська влада каже, що їм підсунули не те, що потрібне для переробки. Замість макулатури вони отримали гори пластику та брудних підгузків.

Відео Індонезія повернула назад до кількох країн 547 контейнерів з відходами  

Це понад 8 тисяч тонн. Їх відправили до США, Австралії, Нової Зеландії, Іспанії, Бельгії та Британії. Кажуть, ці країни порушили домовленості. Й замість макулатури привезли їм те, що не підлягає переробці: пластик, брудні підгузки та електроніку з токсичними речовинами. Останні кілька місяців індонезійці значно посилили контроль за імпортованим сміттям.    

Індонезія повернула назад до кількох країн 547 контейнерів з відходами  

Залиште свій коментар

Вибір редакції