Намагалася врятувати учнів: у Казані поховали 26-річну вчительку, яка загинула під час стрілянини

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Намагалася врятувати учнів: у Казані поховали 26-річну вчительку, яка загинула під час стрілянини

Фото із соцмереж

Дівчина планувала звільнитися з роботи після закінчення навчального року і почати нове життя, але постійно придумувала відмовки.

Однією із загиблих внаслідок моторошної стрілянини у школі в Казані 11 травня виявилася 26-річна Ельвіра Ігнатьєва. Вона працювала вчителькою англійської і на момент трагедії проводила урок.

У середу, 12 травня, дівчину поховали, відео прощання оприлюднив канал Life Shot. 

Почувши постріли, Ельвіра вийшла у коридор, яким крокував стрілець. Це сталося в той час, коли вона вела урок для п'ятого класу. За словами очевидців, дівчина намагалася врятувати одного з учнів. "Вона відштовхнула дитину подалі від того, хто стріляв і встала на шляху його зброї, фактично закривши собою дитину. Поранення, отримане Ігнатьєвою, виявилося смертельним", - розповіло джерело.

На похорон Ельвіри Ігнатьєвої прийшли сотні людей. Труну загиблої накрили традиційним татарським саваном.

Ігнатьєва викладала в школі протягом чотирьох років. Вона брала участь у численних професійних конкурсах. Зазначається, що Ігнатьєва прийшла на роботу в школу того ж року, коли стрілець Ільназ Галявієв її закінчив, проте в його класі вона не викладала.

За словами приятельки загиблої Альфіни, Ельвіра хотіла піти з гімназії після закінчення поточного навчального року. Дівчина відчувала, що педагогіка - не її сфера.

"Вона збиралася піти в травні. Я тоді запитала: "Навіщо тобі чекати травня, щоб почати нове життя?". Це рішення було для неї непростим, тому вона придумувала відмовки. Її тримав отриманий грант, відповідальність за дітей. Сьогодні Ельвіра дала нам останній і найважливіший урок. Якщо ти відчуваєш, що не на своєму місці, якщо весь Всесвіт сприяє тому, щоб ти змінив своє життя, - не чекай ані хвилини! Твоє завтра починається прямо зараз", - підсумувала Альфіна.

Фото із соцмереж
  • Нагадаємо, у вівторок, 11 травня, у столиці республіки Татарстан - у Казані в школі № 175 сталася стрілянина, у якій загинуло щонайменше семеро учнів та дві вчительки. Стрільцем виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який закінчив школу чотири роки тому. Хлопця затримали правоохоронці. Його мотиви невідомі.
  • На допиті Галявієв заявив, що відчуває себе богом і всіх ненавидить. Утім, про відеоігри та булінг не згадував. За його словами, зброю купив легально за два тижні до скоєного.

Новини світу: підозрілих школярів у Казані шукають серед підписників групи Навального

Новини світу: підозрілих школярів у Казані шукають серед підписників групи Навального
Наступна публікація