Напад на Берлусконі підвищив його рейтинг

Після нападу на італійського прем'єра, його рейтинг зріс на 7%. Берлусконі став більш популярним навіть серед опонентів.

Рейтинг прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі виріс вище 50% після нападу, в якому прем'єр отримав травми.

Це викликало до нього симпатію навіть з боку опозиціонерів, свідчить опитування громадської думки організації ISPO.

Популярність Берлусконі, якому зараз 73 роки, на даний момент складає 55,9%, у середині листопада рейтинг прем'єра становив 48,6%.

За словами дослідника громадської думки Renato Mannheimer, популярність Берлусконі спостерігається навіть серед молоді та лівоцентристських виборців, 17% яких висловили позитивну думку про своєму прем'єр-міністрові.

Напад на Берлусконі був здійснений 13 грудня після виступу прем'єра на масовому мітингу його партії "Народ Свободи" в Мілані. 42-річний Массімо Тарталья, що довгий час проходив лікування з приводу психічних відхилень, з відстані двох-трьох метрів запустив у нього важким сувенірним зображенням Міланського собору.

В результаті у прем'єр-міністра, терміново доставленого в міланську лікарню "Сан-Раффаеле", було виявлено перелом носа, пошкодження двох зубів і серйозна травма губи, що викликала значну втрату крові.

Берлусконі провів у "Сан-Раффаеле" чотири ночі та був виписаний 17 грудня. Лікарі рекомендували голові уряду призупинити активну діяльність як мінімум на 10-15 днів, тобто фактично до Нового року.

Читайте також:

Хітом продажів в Італії стала лялька "скривавлений Берлусконі"

Берлусконі вийшов з клініки і продовжить лікування у косметологів

У палату до Берлусконі намагався проникнути невідомий

Чоловік, який вибив зуби Берлусконі, розкаявся за "підлий вчинок"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: