Напади мають припинитися: у Держдепі закликали покарати винуватців смерті Гандзюк

Напади мають припинитися: у Держдепі закликали покарати винуватців смерті Гандзюк

США висловлюють найглибші співчуття родині та друзям Катерини Гандзюк.

У Державному департаменті США засудили напади на активістів громадянського суспільства та закликали залучити до відповідальності вбивць Каті Гандзюк.

Про це офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Нойєрт написала в twitter.

"США висловлюють найглибші співчуття родині та друзям Катерини Гандзюк. Напади на громадянське суспільство України мають припинитися. Ті, хто відповідальний за замовлення і вчинення цієї жахливої атаки, повинні бути притягнуті до суду ", - написала вона,

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні стався напад на активістку Катерину Гандзюк. Нападник чекав жертву біля під'їзду і хлюпнув на дівчину концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла.

Катерина Гандзюк від отриманих опіків померла 4 листопада. Її справу одразу ж перекваліфікували на закінчене умисне вбивство. Генеральний прокурор України Юрій Луценко пообіцяв, що слідство Національної поліції щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк незабаром буде завершене і справу передадуть до суду.

Відео Друзі Катерини Гандзюк пообіцяли оприлюднити результати власного розслідування

Повільне вбивство кислотою і миттєва суспільна реакція. Смерть у лікарні херсонської активістки Катерини Гандзюк вивела на вулиці інших активістів з вимогою знайти і покарати всіх причетних, зокрема замовників. А у Верховній Раді у вівторок мають вирішити, чи створювати тимчасову слідчу комісію з розслідування цього вбивства.

Друзі Катерини Гандзюк пообіцяли оприлюднити результати власного розслідування

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів