Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Напади нічим не можуть бути виправдані". Німеччина занепокоєна штурмом посольства США в Іраку

ФРН засуджує напад на посольство.

Міністерство закордонних справ Німеччини засуджує напад на посольство США в Іраку.

Про це повідомила пресслужба Федерального департаменту закордонних справ.

"Безпека та недоторканність дипломатичних представництв та їх персоналу лежать в основі міжнародного порядку, від якого всі держави однаково залежать. Напади нічим не можуть бути виправдані", - йдеться у повідомленні.

Відомство також закликає владу Іраку взяти на себе відповідальність за безпеку посольств і консульств на території країни. 

Події в Багдаді викликають занепокоєння ситуацією в регіоні, наголосили німецькі дипломати. Саме тому вони закликають уникати дій, які можуть загрожувати стабільності та безпеці Іраку.

Як повідомлялося, 31 грудня 2019 року сотні жителів іракського Багдада пішли на штурм посольства США через авіаудар по об'єктах організації "Хезболла" на території країни. Протести призвели до евакуації посла США в Багдаді Метью Туллера. Згодом американське посольство в Багдаді призупинило свою діяльність: було скасоване надання всіх консульських послуг та скасовані всі зустрічі. Агресивні протестувальники 1 січня припинили облогу. 

Відео Антиурядові протести в Іраку: кількість загиблих зросла до 93

Поранених - понад чотири тисячі. Силовики стріляють просто у протестувальників. У країні поновилися демонстрації після скасування комендантської години. Уночі, через обмеження, після чотирьох днів протестів, люди розійшлися. Зранку комунальники в Багдаді розчищали вулиці й дороги після протестів.  

Антиурядові протести в Іраку: кількість загиблих зросла до 93

Залиште свій коментар

Вибір редакції