Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нападник на поліцейських у Парижі був ісламістом - прокуратура

Він мав зв'язки із салафітами та був прихильником радикальної форми ісламу.

Чоловік, який здійснив напад в управлінні поліції Парижа, внаслідок чого загинули четверо людей, контактував з салафітами, повідомив головний антитерористичний прокурор Франції Жан-Франсуа Рікар на пресконференції у суботу, 5 жовтня, передає агенція новин dpa.

За інформацією прокуратури, 45-річний нападник змінив віру на іслам близько 10 років тому та був прихильником радикальної форми цієї релігії.

Зазначається, що нападник кілька місяців тому змінив стиль одягу відповідно до віри та обмежив спілкування з жінками.

У розмові з колегою якось він сказав про підтримку терористичної атаки на редакцію сатиричного видання Charlie Hebdo у січні 2015 року.

Перед скоєнням нападу зловмисник придбав два ножі - металевий та керамічний. Він також невдовзі до атаки обмінювався повідомленнями зі своєю дружиною. Усі його повідомлення стосувалися релігійної тематики.

Нагадаємо, 3 жовтня чоловік в управлінні поліції Парижа вбив ножем чотирьох осіб. Згодом його застрелили. З'ясувалося, що нападник був адміністративним співробітником поліції. За даними ЗМІ, він був вихідцем з острова Мартиніка, працював у поліції IT-спеціалістом з 2003 року. Цей напад розслідує антитерористична прокуратура.

Відео У Парижі чоловік вдерся до поліцейського відділку і влаштував різанину, є загиблі

Зловмисник вбив жінку-копа та поранив п'ятьох її колег. Один з них нині у важкому стані у лікарні. Нападника застрелили на подвір'ї відділка. Ним виявився громадський працівник префектури поліції. Що його так розлютило та чому він влаштував різанину - наразі невідомо.

У Парижі чоловік вдерся до поліцейського відділку і влаштував різанину, є загиблі

Вибір редакції