Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нападників на Скрипаля вирахували завдяки відео і спискам з аеропорту – ЗМІ

Британські журналісти вважають, що кремлівські агенти вже виїхали в Росію.

Спецслужби Великої Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їхніх імен не розголошують, проте вважають, що вони пов'язані з Кремлем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ідентифікувати цих людей вдалося після аналізу записів відеокамер у Солсбері та списків пасажирів, які прилітали до Великої Британії. За даними тамтешніх ЗМІ, зараз нападники вже в Росії, тоді як контртерористичний відділ поліції намагається вибудувати проти них провадження.

Підозрюють російську владу і в нападах у кіберпросторі. Напередодні британські депутати створили групу для протидії "злісному впливу" Москви. Парламентарії вирішуватимуть, як протидіяти російському втручанню та дезінформаційним кампаніям.

ВідеоСпецслужби Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на Скрипалів

Ідентифікувати цих людей вдалося після аналізу записів відеокамер у Солсбері та списків пасажирів, які прилітали до Великої Британії. За даними британських ЗМІ, зараз нападники вже в Росії, тоді як контртерористичний відділ поліції намагається вибудувати проти них провадження. 

Спецслужби Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на Скрипалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції