Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напередодні зустрічі Трампа і Кім Чен Ина у КНДР звільнили трьох військових чиновників

Це вказує на консолідацію влади Кім Чен Ина як єдиного лідера Північної Кореї і зміцнення співпраці між партією і армією.

Троє вищих військових чиновників Північної Кореї були були звільненні перед зустрічью Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом.

Про це пише Reuters.

Джерела агентства припускають, що в збройних силах КНДР були розбіжності через підходи Кім Чен Ина до Південної Кореї і Сполучених Штатів.

За даними агентства Yonhap, посад позбулися начальник оборони Пак Юн Сік, начальник генштабу "Корейської народної армії" Рі Мен Су і директор політбюро Кім Чен Гак.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

"Це вказує на дві речі: консолідацію влади Кім Чен Ина як єдиного лідера Північної Кореї і зміцнення співпраці між партією і армією, оскільки країна прагне до подальшого економічного розвитку", - прокоментував кадрові зміни в армії КНДР Ян Му-джин, професор Університету північнокорейських досліджень в Сеулі.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп заявив, що його зустріч з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, може відбутися 12 червня, як планувалося спочатку. Для подальшої підготовки саміту делегація США прибула в Північну Корею. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції