Напиваються частіше, ніж двічі на місяць: визначено найбільш питущу націю у світі у 2021 році

Напиваються частіше, ніж двічі на місяць: визначено найбільш питущу націю у світі у 2021 році

Фото: Facebook

У пострадянських країнах дослідження не проводили.

Глобальний центр дослідження з наркотиків і алкоголю провів традиційне щорічне опитування щодо вживання алкоголю у різних країнах світу. Як виявилося, найбільш питущою нацією світу у 2021 році були австралійці. 

Результати опитування, яке проводилося у 22 країнах світу і на яке відгукнулося понад 30 тисяч осіб, опубліковані на офіційній сторінці Global Drug Survey. 

Очолюють алкогольний рейтинг 2021 року жителі Австралії, які напивалися в середньому 27 разів, тобто більш, ніж двічі на місяць. Окрім того, австралійці майже вдвічі перевищили середній світовий показник, який становить 15 разів на рік. Як свідчать результати опитування, у далекій Австралії громадяни дозволяють собі посидіти з випивкою щонайменше двічі на тиждень.

Друге місце у рейтингу за кількістю спожитого алкоголю зайняла Данія, третє — Фінляндія. Замикають п’ятірку громадяни Великої Британії та США.

Фото: скриншот globaldrugsurvey.com

Водночас, дослідження виявило, що докори сумління щодо кількості випитого алкоголю найчастіше відчувають ірландці — приблизно у чверті випадків. При цьому найпоширенішою причиною жалю учасники опитування назвали варіант відповіді “випив занадто багато і занадто швидко”.

На території пострадянських країн дослідження не проводили, тому деякі нації, представники яких у своїх алкогольних вподобаннях відомі не менше, ніж ірландці,  до цього рейтингу не потрапили. 

Нагадаємо, раніше в Австралії врятували родину мандрівників, яка чотири дні провела в пустелі Сімпсона

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація