Напружений Новий рік у Європі: на святкуваннях позначилася терористична загроза

У Парижі скоротили тривалість заходів, а в Брюсселі свято скасували взагалі.

Через нещодавні теракти в Парижі світ зустрічає Новий рік із підвищеними заходами безпеки. У столиці Франції скасували традиційний феєрверк та скоротили тривалість святкових заходів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вулицях міста чергують 11 тисяч поліцейських.

У Брюсселі, який останній місяць живе в режимі терористичної загрози, сьогодні затримали шістьох підозрюваних у підготовці атак. Через небезпеку місцева влада вирішила взагалі скасувати всі святкові заходи.

У Берліні нічого не скасовували, але запровадили суворі правила пересування містом. Дістатися центру буде можливо, лише пройшовши шість поліційних пропускних пунктів.

Руку на пульсі тримають і в Нью-Йорку. Вулиці міста патрулює рекордна кількість правоохоронців. Тільки в районі Таймс Сквер їх чергує майже 6 тисяч. Очікується, що в центрі Нью-Йорка на свято збереться більше мільйона людей.

Як уже повідомлялося, Новий рік крокує планетою. Земляни почали зустрічати 2016 рік.

Світ зустрічає Новий рік із підвищеними заходами безпеки

У Парижі скасували феєрверк та скоротили тривалість святкових заходів. У Брюсселі, який останній місяць живе в режимі терористичної загрози, сьогодні затримали шістьох підозрюваних у підготовці атак. У Берліні нічого не скасовували, але запровадили суворі правила пересування містом. Дістатися центру буде можливо лише, пройшовши шість поліційних пропускних пунктів. Вулиці Нью-Йорка патрулює рекордна кількість правоохоронців. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: