Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наркотик замість прального порошку. У Бразилії покупці випадково придбали кокаїн

Наркотик виявили покупці. 

У Бразилії у супермаркеті міста Сан-Паулу в коробках із пральним порошком виявили кокаїн.

Про це пише газета The Guardian.

Підозри, що в коробках не засіб для прання, а саме наркотик, виникли у покупців. Один з них спробував повернути коробку назад до супермаркету, інший звернувся до поліції. Правоохоронці кажуть, що під час перевірки магазину вони виявили 80 кілограмів наркотиків, схованих у коробках з пральним порошком.

На думку поліції, крамниця є однією з ланок у схемі наркотрафіку. Водночас, як партія кокаїну з'явилась у магазині, поки ніхто пояснити не може. Чотирьох людей арештували, троє з них - працівники магазину. Розслідування справи триває. 

Відео Рекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

257 кілограмів наркотику транспортували у контейнері з бананами. Вартість вантажу на чорному ринку - 51 мільйон доларів. Корабель з кокаїном - з Еквадору, після Одеси мав прямувати до Європи. Операцію проводили спільно прикордонники, СБУ, Нацполіція та митники. Майже весь конфіскований вантаж обіцяють знищити.  

Рекордних 257 кілограмів кокаїну знайшли в порту Одещини

Нагадаємо, нещодавно рекордна партія кокаїну була перехоплена в морському порту Одеси. На борту корабля в контейнері з еквадорськими бананами виявили 257 кілограмів наркотику. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції