Народжувати дітей та готуватися до бідності. РПЦ опублікувала поради для росіянок

Жінкам пропонують ставитися до свого чоловіка, мов до "зачарованого принца". 

Патріарша комісія РПЦ з питань сім'ї оприлюднила незвичні рекомендації для російських жінок.

Поради з'явилися на офіційному сайті Комісії. Автор рекомендацій – єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеймон – закликає жінок заводити якомога більше дітей, але при цьому готуватися до бідності.

"На жаль, багатодітна сім'я в Росії приречена перебувати серед малозабезпечених верств населення", - йдеться у тексті.

Єпископ закликає жінок готуватися до того, що її чоловік втратить роботу і родина опиниться у скрутному фінансовому становищі.

"Невідомо, чи буде добре оплачувана робота у вашого чоловіка. Ви ж будете виходити заміж через кохання, а не з розрахунку. Якщо у нього буде маленька зарплата або він втратить роботу, доведеться жити в бідності, тому краще заздалегідь до цього готуватися", - наголошує Пантелеймон.

При цьому, на його думку, дітей у родині має бути стільки, "скільки дасть Бог".

Є у статті єпископа ще багато різних рекомендацій. Зокрема, він радить любити чоловіка більше за дітей та ставитися до свого обранця як до "зачарованого принца".

"Так і дружина, якщо вибрала сама собі чоловіка, вийшла заміж, повінчалася, а він раптом виявився поганим  - повинна ставитися до нього як до зачарованого принца", - йдеться у тексті. 

Як повідомлялося раніше, голова Координаційного центру мусульман Північного Кавказу Ісмаїл Бердиєв виступив з вимогою обрізати всіх жінок. Вдатися до таких радикальних заходів він хоче, аби завадити розпусті. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: