NASA організувало Інтернет-трансляції з МКС

Поглянути на Землю з орбіти можна лише коли космонавти сплять - в решту часу передавачі МКС необхідні в роботі.

Американське аерокосмічне управління NASA розпочало в прямому ефірі транслювати в Інтернеті відео з Міжнародної космічної станції. На жаль, поглянути на Землю і космос з орбіти можна лише коли космонавти сплять або відпочивають - в решту часу передавачі МКС необхідні в роботі.

Зйомку веде зовнішня камера МКС. Те, що відбувається всередині станції, вирішено не показувати, аби не перетворювати життя її мешканців на реаліті-шоу і не порушувати їхнє право на приватне життя, передає агентство Associated Press.

Коли екіпаж МКС відпочиває, користувачі Інтернету можуть спостерігати за Землею і зоряним небом очима космонавтів - з висоти в 350 км. над планетою. У решту часу демонструється заставка, яка показує нинішнє положення станції, а також новини NASA про події в космосі.

Раніше аерокосмічне управління щодня по годині передавало в телеефір пряме включення зі станції з коментарями з космічного центру в Х'юстоні. Тепер ця програма буде також доступна і на сайті NASA.

Аби розрахувати, коли космонавти відходять до сну, необхідно пам'ятати: на МКС використовується універсальний координований час (UTC), який взимку відстає від київського часу на дві години, а влітку - на три.

Трансляцію камери МКС можна подивитися тут >>>

Читайте також:

Екіпаж МКС завершив позаплановий вихід у космос

Космічних туристів більше не пустять на МКС

Земляни отримали привітання з Новим роком з космосу

Екіпаж МКС знову прогулявся відкритим космосом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: