Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
NASA відклало зустріч із очільником "Роскосмосу" через санкції США за агресію проти України

Нова дата візиту поки не визначена.

Американське космічне агентство (NASA - ред) відклало на невизначений час візит до США очільника "Роскосмосу" Дмитра Рогозіна який знаходиться під санкціями США за його роль в анексії Криму в 2014 році.

Про це інформує USA Today.

Раніше візит Рогозіна був запланований на лютий 2019 рік. NASA вже повідомило росіян проскасування візиту.

Нова дата візиту поки не визначена.

З критикою візиту раніше Рогозіна виступили сенатори-демократи.

Зауважимо, що Рогозін був одним з десятків росіян, проти яких були введені санкції ще адміністрацією президента США Барака Обами за участь в анексії Криму. Санкції включають заборону на в'їзд в США і заморожування певних активів, що знаходяться в банках США.

Тим часом у «Роскосмосі» переконують, що не отримували сповіщень про перенесення NASA візиту глави російської держкорпорації Дмитра Рогозіна в США.

"Ні, не отримували", - заявили російському "Інтерфаксу" в прес-службі Роскосмосу, відповідаючи на питання про те, чи отримували в держкорпорації відповідне повідомлення від американської сторони.

ВідеоКурт Волкер прогнозує запровадження додаткових санкцій через російську агресію

Спецпредставник Держдепу США з питань України зараз перебуває у Брюсселі, де обговорює подальші кроки з європейськими союзниками. З керівництвом Євросоюзу у Брюсселі сьогодні зустрічався і український прем’єр Володимир Гройсман. Там відбулося засідання Ради Асоціації Україна-ЄС. 

Курт Волкер прогнозує запровадження додаткових санкцій через російську агресію

Залиште свій коментар

Вибір редакції