Нащадок Рюриковичів подав позов, щоб відсудити Кремль у Путіна

Керівник фонду "Княжий" Валерій Кубарєв як нащадок Рюриковичів вимагає визнати його право безстроково розпоряджатися Кремлем.

Фонд сприяння національному і релігійному порозумінню "Княжий" подав позов про визнання права безстрокового користування Московським Кремлем.

Керівник фонду Валерій Кубарєв є нащадком Рюриковичів. На цій підставі, на думку позивача, "Княжий" має право розпоряджатися Кремлем.

Титул Великого князя, який має Кубарєв, підтверджується патентом, виданим Імператорським домом Рюриковичів при іспанській короні, заявив адвокат фонду.

Позов поданий до уряду Росії, міністерства культури і Федерального агентства з управління державним майном (Росмайно). Основні слухання проведе арбітражний суд Москви.

За словами юриста Росмайна, з 1991 року Кремль є власністю РФ, але наразі право власності не зареєстровано. Позов фонду необґрунтований, вважають у відомстві.

"Право фонду на Кремль витікає тільки з його статуту, що не є підставою для задоволення позовних вимог", - заявив юрист.

Представник міністерства культури і уряду РФ також заявив, що позовні вимоги є незаконними. "Частина споруд Кремля відноситься до фонду культурної спадщини ЮНЕСКО і є власністю Російської Федерації", - сказала адвокат Мінкультури.

Суддя Андрій Гречишкін, призначаючи справу до судового розгляду, попросив позивача уточнити позов: чи вимагає він отримати в користування земельну ділянку під Кремлем або споруди Кремля.

Кубарєв, коментуючи свій позов журналістам, заявив, що не претендує на пам'ятник історії.

"Ми не просимо Кремль у власність, ми як нащадки хочемо доглядати за пам'ятником", - сказав він.

Як пояснюється на офіційному сайті фонду "Княжий", його учасники - це "нащадки князів Святої Русі".

У повідомленні фонду у зв'язку із позовом зазначено, що зараз у Кремлі розташована резиденція президента Росії, він "перетворений владою на військову фортецю, куди обмежений вільний доступ громадянам Росії і гостям столиці, а православні люди не можуть вільно молитися в храмах Кремля".

"Ми вважаємо, що в Кремлі має кипіти духовне життя. Чиновники можуть там працювати, але розуміти, що в Росії від Бога є вища влада у Князів Святої Русі", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Лужков вимагає з'ясувати, хто підпалив Москву в 1812 році

У Кремлі формують нову партію під керівництвом дочки Єльцина

ДНК-аналіз розкрив "прокляття Рюриковичів"

У Петербурзі почали "лікувати" картинами з Мєдвєдєвим та Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: