Населення Індії за десять років виросло на 181 млн

Темпи зростання населення Індії за минуле десятиліття дещо знизилися. Всупереч цьому, країна найближчими роками може посісти перше місце у світі за кількістю людей.

За останні десять років населення Індії виросло на 181 мільйон людей і досягло 1,21 мільярда. Такі дані перепису.

Таким чином, тепер населення країни становить 17 відсотків усіх мешканців землі.

Темпи зростання населення за минуле десятиліття дещо знизилися і склали 17,6 відсотка в порівнянні з 21,5 відсотка в попередні десять років.

Дівчаток народжується і виживає менше, ніж хлопчиків, оскільки в Індії досі поширене вбивство новонароджених дівчаток через те, що батьки вважають за краще мати синів. Для боротьби з цим явищем уряд країни заборонив лікарням повідомляти батькам стать ще ненароджених дітей.

За чисельністю населення Індія посідає друге місце в світі після Китаю, населення якого в 2010 році досягло 1,34 мільярда осіб.

За оцінками експертів, з часом Індія за кількістю жителів вийде на перше місце в світі, обігнавши Китай.

Індійські демографи вважають, що до 2026 року чисельність жителів країни збільшиться на 371 млн осіб, що дозволить Індії посісти перше місце в світовому демографічному рейтингу.

До 2050 року населення Індії досягне рекордного рівня - 1,6 млрд осіб.

Раніше дослідники підрахували, що кількість населення Землі до 2011 року досягне 7 млрд людей. Як запевняють співробітники Population Reference Bureau, приріст населення забезпечать здебільшого бідні країни і ті, що розвиваються. Також учені підрахували, що в найближчі 40 років 97% приросту населення Землі відбудеться в Азії, Африці, Латинській Америці та країнах Карибського басейну.

Читайте також:

Далай-лама офіційно пішов з політики

В Індії 11 людей засудили до шибениці за підпал потяга

У Індії щорічно лінчують близько 200 "відьом"

ВідеоНаселення Індії за десять років виросло на 181 млн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: