Населення Китаю за 10 років виросло на 74 мільйони

За останнє десятиліття в Китаї знизилася кількість дітей і, навпаки, зросла кількість людей старше 60 років. У містах проживають 666 млн китайців.

Населення Китаю за останні 10 років зросло на 73,9 мільйонів і зараз становить 1 млрд 34 млн людей. Такі дані останнього перепису населення в КНР, який пройшов у листопаді 2010 року.

Таким чином Китай залишається найбільш населеною країною світу, але темпи зростання чисельності його населення скорочуються - у зв'язку із проведеною владою політикою обмеження народжуваності.

Згідно з даними перепису, за останнє десятиліття в Китаї знизилася кількість дітей і, навпаки, зросла кількість людей старше 60 років.

Швидкими темпами триває урбанізація - вже майже половина китайців живуть у містах (666 млн або 49,68%), в той час як 10 років тому чисельність міського населення становила тільки 36%.

За словами експертів, результати перепису показують як величезні зміни, які відбуваються в китайському суспільстві, так і серйозні проблеми, з якими країна зіткнеться в найближчому майбутньому.

На думку деяких демографів, існуючі обмеження розміру родини представляють загрозу економічному благополуччю Китаю, оскільки, зокрема, суспільству буде все важче оплачувати і організувати догляд за літніми людьми.

Читайте також:

Росія звинуватила Китай в захопленні своєї території

Китайська економіка випередить американську у 2016 році

Партія регіонів "побраталася" з китайськими комуністами

До 2050 року населення Землі досягне 9,5 млрд осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: