Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Населення розвинених країн втрачає інтерес до фізкультури – ВООЗ

Чоловіки на планеті загалом активніші за жінок.

У країнах з високими доходами населення підвищується кількість жителів, які недостатньо часу приділяють фізичній активності. Такі висновки можна зробити за результатами дослідження Всесвітньої організації охорони здоров'я, оприлюдненими британським медичним журналом The Lancet Global Health.

Загалом на планеті проблеми з активністю притаманні 27,5% населення, або 1,4 млрд людей. При цьому жінки менш фізично активні, ніж чоловіки – 31,7% проти 23,4%.

ВідеоДіти, які ходять на спортивні секції, зможуть не відвідувати фізкультуру у школі

У розвинених країнах показник сягнув 36,8% дорослого населення супроти 31,6% півтора десятка років тому. Країни з середнім доходом можуть похвалитися показником у 26%, а країни, що розвиваються, мають 16,2% таких громадян. Загалом глобальний рівень "бездіяльності" залишаються в цілому незмінними з 2001 року.

За регіонами ситуація є різною. Так, найменш активними виявилися люди в Латинській Америці, Карибському регіоні, Південній Азії та Західній Європі. Найрухливішими – в Океанії, Східній Азії, центральній і південній Африці.

Дослідження ВООЗ базується на опитуваннях у 168 країнах. Кількість респондентів склала майже 2 млн очіб. Дослідники застерігають, що втрата інтересу до активного способу життя та спорту ставить під загрозу здоров'я і якість життя.

Фотогалерея Фізкульт-привіт: Соломія Вітвіцька з мамою запалила на фітнес-кемпі у Карпатах (14 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції