Населення Землі майже досягло 7 мільярдів

Кожної секунди на Землі народжується три дитини, а кожного року населення збільшується на 80 млн. Наразі на планеті живе 6,89 млрд людей.

Населення Землі досягло 6,89 мільярда осіб.

За даними ганноверського фонду "Населення Землі" (Weltbevоlkerung), кожну секунду на планеті народжуються три дитини, всього ж протягом року населення збільшується на 80 мільйонів.

Згідно з прогнозами експертів, через п'ятдесят років на Землі проживатимуть 9,1 мільярда осіб.

Найстрімкіше зростає населення держав, що розвиваються. До 2050 року чисельність населення 49 бідних країн подвоїться і становитиме 1,7 мільярда.

"Якщо прогнози підтвердяться, то під загрозу буде поставлено реалізацію одного із "Завдань сторіччя", які стоять перед міжнародним співтовариством", - вважає виконавчий секретар фонду Ренате Бер.

Вона нагадала, що у 2000 році було поставлено мету - до 2015 року домогтися зниження наполовину рівня бідності у країнах, що розвиваються. Проте дотепер жодній з них не вдалося подолати бідність, оскільки рівень народжуваності залишався високим.

Нагадаємо, що у 2012 році в Україні пройде перепис населення, який було заплановано на 2011 рік. Через кризу підготовка до перепису була зірвана, тому його відтермінували.

Читайте також:

Дніпропетровськ скоро втратить статус мільйонника

У 2012 році в Україні проведуть перепис населення

Українці поліпшили демографічну ситуацію в Росії

Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: