Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Наші долі пов'язані": Макрон закликав Європу співпрацювати з Китаєм у Кліматичній угоді

Він також наголосив на долученні до проекту нового "Шовкового шляху".

Європа повинна долучатися до китайського проекту нового "Шовкового шляху", а також співпрацювати з Китаєм задля протидії негативним змінам клімату.

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час візиту до Китаю, передає AFP.

"Ви демонструєте своє величезне відчуття відповідальності. Співпраця покаже світу, що французи та китайці здатні знову зробити нашу планету величною і прекрасною", - сказав Макрон у Китаї.

Він додав, що боротьба проти негтивних змін клімату починає своє перезавантаження. Макрон подякував Китаю за приєднання до Паризької кліматичної угоди, зважаючи на те, що країна є найбільшим забрудником навколишнього середовища у світі. Особливої ваги це набуло тоді, коли США відмовилися брати участь в угоді.

Також президент Франції наголосив на важливості спільної роботи над проектом нового "Шовкового шляху". 

"Це реальна можливість створювати мости між країнами та цивілізаціями, так само як колись це відбувалося завдяки старовинному "Шовковому шляху". Я думаю, що дуже важливо, щоб Європа та Китай зміцнювали свою співпрацю з приводу цієї ініціативи. Франція готова відігравати провідну роль у цьому", - зазначив Еммануель Макрон.

Новий "Шовковий шлях" - це масштабний торговий проект, що сполучатиме Китай та низку країн Азії з Європою, зокрема, й Україною. Він передбачає залізничне сполучення між КНР та Європою. Перший поїзд нового шляху прибув з Китаю до Грузії 13 грудня 2015 року. Перший потяг з України був відправлений з порту Чорноморська до Казахстану в січні 2016 року.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції