"Наші" пікетували українське посольство в Москві

Активісти "Наші" протестували проти "захисту та пропаганди фашизму". Крім українського посольства, пікетували також посольства Естонії, Литви та Латвії.

Активісти молодіжного руху "Наші" сьогодні, 13 вересня, пікетували посольства України, Естонії, Литви і Латвії в Москві. Акції, в яких брали участь близько 400 людей, приурочені до Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму.

"Наші" виступили проти політики цих країн, які, на їхню думку, намагаються виправдати фашизм.

"Ми зібралися сьогодні, щоб ще раз нагадати всій євроспільноті про існування в сучасному, звільненому від фашизму світі держав з фашистськими замашками, і зажадати від них припинити спроби переписати історію. В інтересах всього цивілізованого суспільства не допускати існування нових вогнищ коричневої чуми", - заявила комісар руху "Наші" Наталія Кучина під час виступу перед посольством Естонії.

За її словами, активісти руху прийшли до посольств цих країн, щоб попередити владу цих держав про наслідки розповсюдження симпатій фашизму.

"Рух "Наші" попереджав, що знущання над пам'яттю про перемогу наших народів над фашизмом не закінчиться тільки знесенням бронзового солдата в Естонії. Спроби образити пам'ять про Велику Перемогу поновилися в Україні. З Литви та Латвії надходять повідомлення про виправдувальні заходи щодо військ, які воювали на боці гітлерівської Німеччини. У Ризі постійно робляться спроби проведення маршу ветеранів СС. Подібні дії дискредитують не тільки владу цих країн, але й усю Європу", - вважає Кучина.

Пікети завершилися покладанням квітів та запалюванням свічок під стінами будівель дипломатичних представництв.

Акції були санкціоновані столичною владою і пройшли без пригод.

Читайте також:

В центрі Москви портрет Ющенка закидали черевиками

У Грузії затримали активіста російської організації "Наші"

Прокуратура запідозрила 9 одеських партій у фашизмі

Тягнибока хочуть посадити за "пропаганду фашизму"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: