Насильство над тваринами, неповнолітні та секс без згоди: Pornhub видалив понад 653 тисячі відео

Дата публікації
Перегляди
2678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Насильство над тваринами, неповнолітні та секс без згоди: Pornhub видалив понад 653 тисячі відео

Porhhub вирішив заборонити завантаження відео після матеріалу New York Times і після того, як Mastercard і Visa припинили проводити платежі для платформи.

Сайт Pornhub, який нещодавно потрапив у скандал, опублікував перший звіт про прозорість, згідно з яким він видалив 653 465 відео, що зображують неповнолітніх, секс без згоди та насильство над тваринами.

Про це пише Engadget.

Модератори вебсайту пояснили, як визначаються матеріали з елементами сексуального насильства над дітьми (CSAM). Pornhub виявляє CSAM за допомогою звітів Національного центру зниклих та експлуатованих дітей. Минулого року центр подав понад 13 000 потенційних CSAM, 4171 з яких опублікували вперше звіти, а інші подавалися раніше.

Нагадаємо, що відомий оглядач New York Times заявив, що на порнографічному сайті відображаються відео зґвалтування та сексу з неповнолітньою. В опублікованій лауреатом Пулітцерівської премії Ніколасом Крістофом статті були описані подробиці численних відео з Pornhub. Йшлося про напади на жінок і дівчаток, які втратили свідомість, зокрема відео оголеної 14-річної дівчинки. Ніколас Крістоф написав, що Pornhub не блокує і не фільтрує контент, який відображає насильство, і що у сайту "немає чіткого уявлення" про кількість нелегального контенту, опублікованого на ресурсі. 

Після гучного розголосу гіганти кредитних карток Visa та Mastercard переглянули свої ділові стосунки з сайтом: Mastercard і Visa заборонили використовувати свої карти на сайті Pornhub

Після таких рішень платіжних систем Pornhub видалив неперевірений контент. Напередодні Pornhub назвав ці рішення такими, які "вкрай розчаровують": "Ця новина вражає сотні тисяч моделей, які розраховують на нашу платформу як на джерело коштів для існування".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація