Наслідки блекауту: у венесуельців замість води з кранів потекла чорна рідина

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Місцеві жителі впевнені, що чорна вода з кранів забруднена нафтою.

Жителі Венесуели діляться відео, як з їхніх кранів тече чорна рідина, після того як електропостачання було вимкнено протягом цілого тижня.

Зокрема, ця проблема торкнулася жителів міста Сан-Дієго, що у штаті Карабобо. Місцеві жителі впевнені, що чорна вода з кранів забруднена нафтою, пише Insider.

Протягом декількох місяців місто страждало від перебоїв з водопостачанням. Ситуація погіршилася після тижневого відключення електроенергії, оскільки без електрики вода не могла потрапляти до будинків.

Коли в середу водопостачання було відновлено, жителі виявили, що вони не можуть пити те, що виходило з їхніх кранів.

Нагадаємо, у Венесуелі майже тиждень були серйозні перебої з електропостачанням, пов'язані з саботажем на найбільшій гідроелектростанції. Криза сильно вдарила по низці регіонів. Тому у населення не вистачало питної води і їжі. У зв'язку з цим парламент Венесуели оголосив у країні надзвичайний стан.

Лідер опозиції Хуан Гуайдо закликав своїх прихильників до маршу на столицю країни Каракас. В останні місяці Венесуела переживає політичну кризу. 22 січня там почалися масові акції протесту незабаром після того, як Мадуро вступив на посаду глави держави на другий термін. На наступний день голова Національної асамблеї Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента країни. Більшість членів ЄС, а також США, Канада, Австралія, багато країн Латинської Америки і Організація американських держав визнали Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели, а контрольовану опозицією Національну асамблею - єдиним легітимним законодавчим органом країни.

ВідеоУ столиці Венесуели без світла залишились десятки тисяч людей через вибух на електростанції

Загалом по всій країні майже тиждень серйозні перебої з електропостачанням, пов’язані із саботажем на найбільшій гідроелектростанції. Криза неабияк вдарила по кількох регіонах. Через це в населення бракує питної води та їжі.  

У столиці Венесуели без світла залишились десятки тисяч людей через вибух на електростанції

Залиште свій коментар

Вибір редакції