Настав час згуртуватися: Мей закликала британські партії до об'єднання для реалізації Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її головний опонент - Корбін - відмовився від обговорення.

Прем'єр-міністр Велико] Британії Тереза Мей виступила із закликом про об'єднання всіх партій для того, щоб втілити в життя результати референдуму про вихід з ЄС.

Про це пише Інтерфакс.

Перед цим у парламенті відбулося голосування щодо вотуму довіри уряду, ініційованого лідером Лейбористської партії Джеремі Корбыном. Проти довіри проголосувало 306 депутатів, за - 325 парламентаріїв.

"Ми також продовжимо працювати, щоб виконати урочисту обіцянку, яку ми дали народу країни: реалізувати результати референдуму і покинути Європейський Союз», - сказала Мей після голосування.

У зверненні прем'єр повідомила, що вже обговорила це питання з деякими партіями, однак її головний опонент - Корбін - відмовився від обговорення.

ВідеоУ Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

ЄС шкодує, ЄС поважає право Великої Британії самостійно визначати свою політику, і ЄС чекає подальших пояснень від Лондона - так можна описати публічну реакцію на події в Лондоні. У керівництві Євросоюзу продовжують наполягати, що після багатьох місяців переговорів з урядом Об’єднаного королівства вдалося погодити вигідний для усіх договір. 

У Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

Нагадаємо, 15 січня Палата громад парламенту Великої Британії проголосувала проти угоди про вихід з Євросоюзу, яке було запропоновано урядом прем'єр-міністра Терези Мей. Проти проголосували 432 парламентарія, за - 202. Прийняття угоди вимагало щонайменше 318 голосів.

Тепер уряд має протягом трьох днів запропонувати інший варіант угоди. Серед інших можливих варіантів - отримання від Євросоюзу відстрочку для того, щоб розробити нові домовленості, або вихід країни з ЄС без будь-яких умов.

10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після більш ніж п'яти годин переговорів дала "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угода могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості в питанні британської заморської території Гібралтар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції