Наступ Туреччини на сирійських курдів. В Анкарі відзвітували про знищення 400 "терористів"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ердоган пообіцяв попри критику завершити операцію.

Міністерство оборони Туреччини відзвітувало про знищення 415 "терористів" з курдських загонів народної самооборони (YPG)  під час операції "Джерело миру" на півночі Сирії.

Про це відомство повідомило у Twitter 12 жовтня.

Як повідомляється, позиції терористів були вражені як із землі, так і з повітря.

"Терористичні позиції PKK/PYD-YPG були ефективно вражені з землі та повітря", - йдеться в повідомленні.

Президент Туреччини  Реджеп Таїп Ердоган попри критику міжнародної спільноти пообіцяв продовжити військову операцію.

"Незалежно від того, хто і що каже, ми не зупинимося. Ми боремося не з курдами, ми боремося з терористичними організаціями", — сазав він.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що розпочалася давно запланована військова операція на північному сході Сирії в районі, який наразі контролюють курди. Цей крок став наслідком того, що президент США Дональд Трамп на вихідних повідомив, що американські війська будуть виведені з району і цього разу не захищатимуть курдів. Представники очолюваних курдами Сирійських демократичних сил вже заявили про те, що турецькі військові літаки почали атакувати регіон, створюючи "величезну паніку" серед людей.

Туреччина заявляє, що прагне створити безпечну зону глибиною 32 км в прикордонному регіоні, щоб убезпечити країну від загрози, яку, за її словами, представляють курдські терористичні групи.

Раніше Туреччина оголосила про фінальний етап підготовки масштабної військової операції на Північному Сході Сирії проти курдських загонів народної самооборони (YPG), які довгий час були під захистом Сполучених Штатів. У Вашингтоні заявили, що відведуть свої війська та цього разу не стануть на захист "курдів".

ТСН.ua розповідає, чому Туреччина йде війною на курдські угруповання, що буде в зоні "зачистки" та як США "передумали" ставати на захист колишніх союзників.

Плейлист 9 відео Військова операція Туреччини на північному сході Сирії

Туреччина 9 жовтня розпочала масштабну військову операцію "Джерело миру" із "зачищення" території на Північному Сході Сирії, яка перебуває під контролем сирійських курдів. В перші дні турецької атаки в регіоні розпочалася паніка, десятки тисяч людей покинули свої домівки, вже є загиблі мирні мешканці.

Військова операція Туреччини на північному сході Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції