Наступ військ Каддафі на Місурату провалився

За словами учасників битви з боку захисників Місураті, противник зазнав втрат не тільки в живій силі, але і в техніці - на полях залишилися догорати остови численних машин.

Підрозділи лівійських повстанців відбили атаку на місто Місурата, розпочату військами полковника Муаммара Каддафі.

Як повідомляється, ще вранці 7 червня розпочався масований ракетно-артилерійський обстріл позицій повстанців відразу з трьох напрямів - з півдня, сходу і заходу. Після полудня вони побачили наближення сотень солдатів урядової армії.

У результаті бою, повстанці спочатку відступили, втративши убитими як мінімум 10 чоловік, пораненими - близько тридцяти.

Однак учасники штурму зазнали ще більших втрат і не змогли утримати завойованих позицій.

З приходом підкріплень із Місураті повстанці відкинули урядові війська на кілька кілометрів від початкової лінії фронту. При цьому повідомляється, що солдати Каддафі бігли, кинувши на полі бою десятки вбитих і поранених.

За словами учасників битви з боку захисників Місураті, противник зазнав втрат не тільки в живій силі, але і в техніці - на полях залишилися догорати остови численних машин урядових військ.

Наступ орядів Каддафі 8 червня став самим масованим з моменту звільнення цього міста від урядових військ в минулому травні. Спочатку повстанці повідомили, що в ньому беруть участь "тисячі" солдатів і офіцерів противника.

Читайте також:

ЗМІ: Син Каддафі завербував алжирського найманця для терактів в Європі

НАТО запевнило, що наземної операції в Лівії не буде

Дочка Каддафі подала до суду на НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: