Наступник Кім Чен Іра пообіцяв не проводити ядерних випробувань

Під час таємного візиту до Китаю, наступник північно-корейського лідера пообіцяв утриматися від випробування ядерної зброї та ракет.

Молодший син і наступник північнокорейського лідера Кім Чен Іра - Кім Чен Ун – заявив, що має намір надалі утриматися від проведення ядерних випробувань і випробувань ракет.

Він також попросив, щоб Китай продовжив надавати КНДР допомогу в галузі енергопостачання і постачань продовольства.

Про це, за словами радника наступника, Кім Чен Ун оголосив під час таємного візиту до Китаю, де він зустрівся з головою КНР Ху Цзіньтао.

Міністерство закордонних справ Китаю, так само як і Міністерство у справах об'єднання Північної і Південної Кореї, поки не підтвердили, що наступник Кім Чен Іра дійсно побував з візитом у Китаї.

На початку червня ЗМІ різних країн поширили інформацію, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ір призначив своїм наступником молодшого сина Кім Чен Уна.

Чутки про те, що саме Кім Чен Ун обраний на роль майбутнього наступника Кім Чен Іра, з'явилися в квітні 2009 р., коли 67-річний Кім Чен Ір був переобраний головою Державного комітету оборони КНДР. Тоді 26-річний Кім Чен Ун став членом цього комітету.

Відзначимо, що за даними американських фахівців КНДР у травні здійснила друге ядерне випробування. Сила вибуху склала кілька кілотон.

Після цього Пхеньян також здійснив випробування ракет ближнього радіусу дії. Світова громадськість висловилася проти таких кроків, заявивши, що вони є прямим порушенням резолюції №1718 Радбезу ООН і суперечать нормам міжнародного права.

Перше ядерне випробування Північна Корея здійснила 9 жовтня.

Читайте також:

Північна Корея заявила про ядерну загрозу з боку США

До Китаю завітав син Кім Чен Іра в якості його спадкоємця

КНДР готує третє ядерне випробування

КНДР зажадала від Південної Кореї 500 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: