Наступник Кім Чен Іра таємно став депутатом

Син лідера КНДР скоротив своє ім'я до Кім Чен і під таким псевдонімом обрався до парламенту на 216-ій виборчій ділянці.

Молодший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра, Кім Чен Ун, таємно став членом парламенту КНДР.

Парламентські вибори в Північній Кореї відбулися в березні 2009 року, і імені сина лідера КНДР в бюлетенях не було присутнє. Кім Чен Ун скоротив своє ім'я до Кім Чен і під таким псевдонімом обрався до парламенту на 216-ому виборчому окрузі. Номер округу був вибраний не випадково: 16 лютого народився сам Кім Чен Ір.

Кім Чен Ун вважається офіційним наступником Кім Чен Іра. За даними південнокорейської розвідки, північнокорейський лідер представив вищим особам держави свого сина в такому статусі в червні 2009 року. Незадовго до цього Кім Чен Ун, імовірно, був призначений главою Служби безпеки країни. Яким чином він суміщає цю посаду з депутатською роботою, не повідомляється.

У КНДР відзначаються ознаки підготовки до приходу Кім Чен Уна до керівництва країною. Так, його день народження 8 січня в 2010 був визнаний національним святом, а в початкових школах останнім часом почали розучувати присвячену 27-річному синові Кім Чен Іра пісеньку.

Останнім часом одержали широке поширення чутки про швидкий відхід від влади Кім Чен Іра, який, за повідомленнями західних і південнокорейських ЗМІ, має проблеми із здоров'ям. Кім Чен Ун, син Кім Чен Іра від третьої дружини, здобув освіту в Швейцарії, проте не має досвіду політичної діяльності. Передбачалося, що його кар'єра почнеться з місця в парламенті країни.

Читайте також:

Південна Корея: лідер КНДР впав у маразм, йому знайшли заміну

КНДР натякнула на створення водневої бомби

КНДР тимчасово заборонила навігацію в Жовтому морі

Зять Кім Чен Іра став новим прем'єром КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: