Наступник Лужкова хотів зупинити скандальне будівництво, але йому не дали

В.о. мера Москви Володимир Ресін намагався заборонити будівництво на Боровицькому пагорбі. Але директор музеїв Московського Кремля заявила, що це не його справа.

Тимчасово виконуючий обов'язки мера Москви Володимир Ресін в середу призупинив скандальне будівництво для сховища музеїв Московського Кремля на Боровицькому пагорбі.

Однак директор музеїв Олена Гагаріна заявила, що будівництво депозитарію припинено не буде, всупереч заяві столичного керівництва.

"Ми не московська структура і не підкоряємося Москві, наше будівництво може зупинити тільки міністр культури, або хтось із уряду, наприклад, його голова", - сказала Гагаріна.

Вона зазначила, що на будівництво є всі необхідні документи, а заступник міністра культури Андрій Бусигін їй "тільки що" підтвердив, що будівництво буде вестися.

Ресін пояснив, що він був змушений заборонити будівництво під тиском критики з боку громадськості. При цьому він також підкреслив, що це федеральний проекти, і ЗМІ дарма пов'язували будівництво з ім'ям колишнього мера міста Юрія Лужкова.

Попередні роботи на Боровицькому пагорбі в Москві почалися в середині вересня. Вони були зустрінуті обуренням з боку громадських організацій із захисту вигляду міста, а також простих громадян. Очікується, що депозитарій висотою з семиповерховий будинок зіпсує вид на Кремль і розташований поруч пам'ятник архітектури - будинок Пашкова.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв підписав указ, яким відправив Юрія Лужкова, який керував Москвою більше 18 років, у відставку "у зв'язку з втратою довіри". В.о. градоначальника призначений Володимир Ресін, що раніше був заступником Лужкова.

Читайте також:

Лужков оскаржить свою відставку у суді

Проти Лужкова і його дружини порушать кримінальні справи

Протеже Мєдвєдєва готовий стати мером Москви

Уряд Москви відправлено у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: