Наступник Путіна буде відомий незабаром

Російські віце-прем'єри Сергій Іванов та Дмитро Мєдвєдєв 21 липня провели зустріч з представниками руху "Наши".

Сергій Іванов
Архів
Сергій Іванов прогнозує швидке вирішення питання про наступника Володимира Путіна. (Фото: lend-lease.airforce.ru)

Перший віце-прем'єр-міністр Російської Федерації Сергій Іванов вважає, що питання з наступником Володимира Путіна на посаді президента Росії вирішиться в недалекому майбутньому. 

Представник руху "Наши" на суботній зустрічі з першими віце-прем'єрами Росії запропонував їм скористатися його досвідом і, зокрема, виразив готовність прийняти участь у майбутній президентській виборчій кампанії. 

"Хочу застосувати досвід у передвиборчому штабі, але не знаю, до кого звернутися: до вас, Дмитро Анатолійович, або до вас, Сергію Борисовичу", - сказала молода людина яка, очевидно,намагалася таким чином дізнатися, чи братиме участь у виборах хтось із високих посадовців.

Дмитро Мєдвєдєв
Архів
А Дмитро Мєдвєдєв знає, що "Росія без влади не залишиться" (Фото: 2003.novayagazeta.ru)

Іванов у відповідь процитував слова з повісті Булгакова "Собаче серце": "Говорять, що земля завтра налетить на свою вісь". 

"Хай говорять, говорити не забороняється", - сказав віце-прем'єр. "Чекати залишилося недовго", - наголосив він. 

"Ти людина молода, доживеш точно. І якщо бажання збережеться (працювати в передвиборчому штабі), ми разом з Дмитром Анатолійовичем подумаємо, ухвалимо рішення. Чекайте відповіді", - з посмішкою сказав Іванов. 

У свою чергу, Дмитро Мєдвєдєв процитував Сергія Іванова.
"Тут головне, адекватно оцінювати ситуацію - те, що на сучасному сленгу називається не "паритися" - не метушитися, а чекати розвитку подій", - сказав Мєдвєдєв.

Чотири сезони Путіна
Архів
Росія чекає на ім'я наступника президента Путіна.

 
"Можеш не сумніватися, наша країна без влади не залишиться", - зазначив він. "Наше завдання - те, що було зроблено позитивного за вісім років, коли нам із Сергієм Борисовичем довелося працювати і в адміністрації, і в уряді, найголовніше, щоб надії, які були створені за ці роки, не "профукати", не розміняти на п'ятиалтинний, а довести до логічного кінця", - сказав Мєдвєдєв.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: