Наступник Сіндзо Абе: новим главою керівної партії Японії обраний Йосіхіде Суга

16 вересня японський парламент має затвердити його на посаді прем'єр-міністра.

У понеділок, 14 вересня, в Японії лідером керівної Ліберально-демократичної партії було обрано 71-річного генерального секретаря кабінету міністрів країни Йосіхіде Сугу, який змінить Сіндзо Абе і стане наступним прем'єр-міністром країни.

Про це повідомляє ВВС.

Йосіхіде Суга отримав 377 із 534 голосів депутатів та регіональних представників. Він змінить Сіндзо Абе на посаді прем'єр-міністра Японії після того, як за це 16 вересня проголосує парламент Японії. Наступник Абе обійматиме посаду прем'єра до кінця його терміну - до наступних парламентських виборів, запланованих на осінь 2021 року.

Нагадаємо, 28 серпня прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив про намір піти у відставку через проблеми зі здоров'ям. ЗМІ писали, що він страждає на виразковий коліт протягом багатьох років, але його стан, як вважають, останнім часом погіршився. Сіндзо Абе обіймав пост очільника японського уряду найтриваліший у новітній історії країни час, він перебуває на цій посаді від 2012 року.

Відео У Японії міністр полишає державні обов’язки заради декретної відпустки

В Японії вперше урядовець оголосив про наміри тимчасово полишити державні обов’язки, аби доглядати за дитиною. 38-річний очільник міністерства охорони довкілля Сіндзіро Коїдзумі із дружиною-телеведучою очікують на первістка вже цього місяця. Тільки-но дитина з’явиться на світ, міністр готовий протягом трьох місяців взяти два тижні відпустки, а також працювати віддалено або ж за скороченим графіком.  

У Японії міністр полишає державні обов’язки заради декретної відпустки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів