Наступника Лужкова терміново прийняли в партію Путіна

Володимир Ресін став членом партії "Єдина Росія" в прискореному порядку. На думку політологів, він є одним з найбільш імовірних кандидатів на посаду мера Москви.

Тимчасово виконуючий обов'язки мера Москви Володимир Ресін став членом правлячої партії "Єдина Росія".

Партійний квиток Ресіну, який несподівано став "першою особою" в Москві після відставки Юрія Лужкова вручили у першій половині дня 6 жовтня, підтвердили у виконкомі партії.

Напередодні російські інформаційні агентства повідомили, що Володимир Ресін написав заяву про вступ до "Єдиної Росії". Аналогічне повідомлення з'явилося і на сайті партії. При цьому, однак, не уточнювалося, у який термін заяву в.о. мера буде розглянуто. Коментарів від самого Ресіна також не надходило.

Як заявили в середу представники партії, в.о. московського градоначальника є прихильником партії з лютого 2008 року.

А за статутом для прийняття до лав партії має пройти не менше шести місяців. Таким чином, всі юридичні формальності і необхідні процедури були дотримані. Ресін став членом партії в прискореному порядку.

Багато політологів впевнені, що заходи, вжиті Ресіним на посаді голови столиці, вступ до "Єдиної Росії" і вчорашня зустріч з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним, свідчать про те, що саме він є одним з найбільш ймовірних кандидатів на посаду мера Москви.

Необхідно підкреслити, що в Росії партійна приналежність кандидатів на посаду глав суб'єктів регіонів законодавством не обумовлюється. Кандидати від "Єдиної Росії" не обов'язково повинні бути членами партії.

Нагадаємо, Ресін став на чолі московської влади 28 вересня, після того, як президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звільнив Юрія Лужкова, який був беззмінним мером Москви протягом 18 років. Як пояснив російський президент, Лужкова було звільнено у зв'язку з "втратою довіри".

Читайте також:

Зураб Церетелі встановить у Москві пам'ятник Лужкову

"Єдина Росія" обрала сімох кандидатів на місце Лужкова

Горбачов: Лужков керував Москвою як Брежнєв

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: